“KIOSH 2024” 12- mehnat muhofazasi va sanoat havfsizligi xalqaro ko`rgazmasi
Qozog`iston Respublikasi poytaxti Ostona shahri mezbonlik qiluvchi mazkur anjuman mehnat muhofazasi va sanoat xavfsizligini taʼminlash uchun shaxsiy va jamoaviy himoya vositalari, asbob-uskunalar va texnologiyalar boʻyicha eng soʻnggi yutuqlarni namoyish etish imkoniyatini beruvchi noyob platformadir. Ko`rgazma tadbirkorlik faoliyati, yangi turdagi mahsulot va xizmatlar bilan tanishish hamda ularni o‘rganish, bozor talab-taklifini baholash, foydali bitimlar va shartnomalar tuzishga xizmat qiladi.
“O`zcharmsanoat” uyushmasi mahalliy tadbirkorlarimizni “KIOSH 2024” ko`rgazmasida ishtirok etishga taklif etadi.
"KIOSH-2024" ko`rgazmasi 2024 yilning 29-31 may kunlari Ostona shahrining "Ostona Expo" xalqaro ko`rgazmalar majmuasida bo`lib o`tadi

«KIOSH 2024» 12-я международная выставка охраны труда и промышленной безопасности
Данная конференция, проводимая в столице Республики Казахстан Астане, является уникальной площадкой, предоставляющей возможность продемонстрировать новейшие достижения в области средств индивидуальной и коллективной защиты, техники и технологий обеспечения охраны труда и промышленной безопасности. Выставка служит для ознакомления с деятельностью бизнеса, новыми видами продукции и услуг и их изучения, оценки рыночного спроса и предложения, заключения выгодных сделок и контрактов.
Ассоциация «Узчармсаноат» приглашает наших местных предпринимателей принять участие в выставке «KIOSH 2024».
Выставка «KIOSH 2024» пройдет 29-31 мая 2024 года в Международном выставочном комплексе «ASTANA EXPO».